Kompleksowa obsługa spedycyjno-celna w imporcie i eksporcie

Spedycja towarów drogą morską, lotniczą oraz lądową we wszystkich relacjach

Od początku naszej działalności zajmujemy się organizacją obsługi spedycyjno-celnej ładunków na lądzie, na morzu i w transporcie lotniczym. Realizując Państwa zlecenia, zespół‚ doświadczonych spedytorów zapewnia profesjonalną obsługę oraz elastyczne podejście do nietypowych potrzeb.

Działając w najlepszym dla Państwa interesie, wskażemy najdogodniejsze rozwiązanie, doradzimy w zakresie wyboru korzystnych warunków transportowych, określimy czas niezbędny do realizacji zamówienia jednocześnie zapewniając Państwu konkurencyjną cenę.

Spedycja morska

Naszą specjalizacją jest transport ładunków drogą morską pomiędzy dwoma dowolnymi punktami na świecie, zapewniając jednocześnie niezbędny transport do/z portu załadunku/rozładunku. Wśród obsługiwanych przez nas ładunków znajdują się wszystkie towary obsługiwane drogą morską.

Spedycja lądowa

Oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną krajową i międzynarodową w transporcie drogowym i kolejowym. Nasz zespół, zapewnia indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów, terminowe i bezpieczne wykonanie powierzonych zleceń, śledzenie przesyłki, doradztwo w zakresie rozwiązań transportowych oraz atrakcyjne stawki.

Spedycja lotnicza

W wielu okoliczności takich jak chociażby krótki termin dostawy czy wysoka wartość ładunku preferowany jest transport lotniczy.

Project Cargo

Wspieramy Państwa doświadczeniem nabytym podczas wielu lat aranżacji przewozu ładunków ponadgabarytowych oraz nienormatywnych w relacjach krajowych jak i międzynarodowych. Obsługujemy przewozy Project Cargo i dostawy inwestycyjne drogą morską jak i lądową ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ładunku.

Ładunki strategiczne

Ładunki Wojskowe i Strategiczne - (system WSK)
Firma POLBROK jest certyfikowanym spedytorem uprawnionym do świadczenia usług spedycyjnych dla ładunków strategicznych, wojskowych i specjalnych.

Agencja Żeglugowa

Polbrok Agencja i Spedycja Międzynarodowa jest agentem Polsko - Chińskiego Towarzystwa Okrętowego - CHIPOLBROK w portach Gdańska i Gdyni.

Ubezpieczenia

Na życzenie oferujemy polisy cargo chroniące właściciela towaru przed stratami związanymi z uszkodzeniem lub kradzieżą podczas transportu.